VULKAN::..

ALL for me and you

Kalendár

Počasie

Predpoveď počasia :: meteo.sk

ShoutBoard

Aktuality.sk

Operačné systémy - download

Mandriva Linuxu 2007

Linuxová distribuce vhodná i pro začátečníky


Mandriva Linux (dříve Mandrake Linux) je kompletní operační systém vybavený stovkami aplikací pro každodenní použití. Jednou z jeho hlavních výhod je velmi rychlá instalace a snadné základní nastavení. Právě díky této uživatelské přívětivosti patří mezi nejoblíbenější distribuce na světě. A nejen ve světě. V České s Slovenské republice je podle průzkumů již delší dobu nejpoužívanější a nejoblíbenější distribucí právě Mandriva Linux.

Ankety na Internetu i nezávislé testy potvrzují, že Mandriva Linux je nejsnazší na použití pro linuxové začátečníky. Je nasazován především na pracovních stanicích, ale začíná být oblíben i jako serverová distribuce. Lví podíl na tom určitě mají výborné konfigurační nástroje umožňující snadné a efektivní nastavení počítače. Instalace je rychlá a jednoduchá, detekce a nastavení hardwaru probíhá zcela automaticky. Uvnitř je však Mandriva stále výkonný, stabilní a bezpečný operační systém bez virů.

Důležité upozornění: ISO obrazy DVD mají více než 4 GB, proto pro jejich stahování použijte software, který se s touto velikostí vyrovná. Nestahujte ISO obrazy DVD na oddíl se souborovým systémem FAT - tento souborový systém má omezení velikosti souboru na 4 GB a soubor nejde korektně uložit!

Download:

http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ostatni/operacni_systemy/mandriva-linuxu-2007/download/?g[hledano]=linux
Žádné komentáře
 
..:: Copyright 2007-2010 (C) VULKAN 2.5 ::..
Optimalizované pre Firefox 3.5
800x600